Rekonstrukce zadarmo

  • Úvod
  • Rekonstrukce zadarmo

Rekonstrukce zadarmo

  • Úvod
  • Rekonstrukce zadarmo

REKONSTRUKCE ZADARMO

Program Vám umožní provést rekonstrukci do 300 000 Kč zdarma.

Stačí vlastnit nemovitost, kterou chcete modernizovat.

Nestojí Vás to žádné peníze navíc. Vše zařídíme my.

 

skrabalm

Miroslav Škrabal

finance@firmanaduveru.cz

engagement-1718244_640

REKONSTRUKCE BYTŮ


Starší panelákové byty potřebují často zmodernizovat. Průměrné náklady na rekonstrukci jsme spočítali na 300 000 korun a přemýšleli jsme, jak pomoci lidem, kteří by chtěli rekonstrukci udělat, ale nemají na to peníze a chtějí si vzít nevýhodný úvěr. Díky kombinaci bankovních produktů jsme to vymysleli. Využíváme k tomu Vaši hypotéku a FND řešení, díky kterým dost často na program "Rekonstrukce zdarma" dosáhnete. FND řešení vytvoří tu správnou třešničku na dortu a zajistí, aby Vás náklady na rekonstrukci nestály ani korunu navíc. Vaše měsíční výdaje na bydlení zůstanou stejné, a přesto rekonstrukci zrealizujete.

JAK PROGRAM FUNGUJE?


Případy na rekonstrukci zadarmo jsou velmi individuální a liší se u každého bytu. Záleží na lokalitě a velikosti rekonstrukce, kterou požadujete. Nejčastější případ bývá rekonstrukce kuchyně. To je pro nás ideální řešení, které už máme vyzkoušené v praxi. Na první schůzce vydefinujeme Vaše požadavky a s pomocí rozpočtu a Vaší hypotéky pak navrhneme vhodné řešení. Přiznáváme, ne vždy to jde a situace rekonstrukci zdarma neumožňuje. Zatím máme ale vysoké procento úspěšných realizací – 60 %. Zbytek nám bohužel situace nebo plány klientů neumožňovaly realizovat tento program.

VÝHODY PROGAMU

  • ŽÁDNÉ POPLATKY
  • NÁKLADY NA BYDLENÍ NEVZROSTOU
  • PRACUJETE S VLASTNÍ NEMOVITOSTÍ
  • VYTVOŘÍME VÁM FINANČNÍ REZERVU

Zkušenosti klientů


Patrik z Ostravy, 43 let
"Už delší dobu jsme zvažovali, že si v našem starém panelákovém bytě opravíme kuchyň a vyměníme umakartové jádro. Rozpočet byl kolem 200 000 Kč. Pak jsme se potkali ještě se zástupci FND a ti nám ukázali možnost, jak udělat rekonstrukci tak, abychom ušetřili. Zpočátku jsme tomu moc nevěřili, protože jsme o této možnosti nikdy neslyšeli. Ale po několika setkáních jsme se rozhodli, že to vyzkoušíme. Rozhodně nelitujeme."

ZEPTEJTE SE NÁS NA VAŠE ŘEŠENÍ

Napište nám